Kto stoi za stroną krainanalejek.pl? Jej założycielem i właścicielem jest firma JWI z Kielce. Od samego początku działalności specjalizujemy się w szeroko pojętej branży reklamowo-promocyjnej, zajmując się projektowaniem i produkcją gadżetów reklamowych oraz nadrukami na nich. Dysponując własnym parkiem maszynowym, również wysokiej klasy sprzętem poligraficznym, w tym drukarkami cyfrowymi, zdecydowaliśmy o rozszerzeniu asortymentu o naklejki samoprzylepne. Ich sprzedaż została uruchomiona za pośrednictwem wygodnego w obsłudze sklepu internetowego. Aktualnie dysponujemy różnymi wzorami i modelami naklejek, dostępnymi do zamówienia od ręki. Produkcja naklejek odbywa się na zamówienie każdego klienta w bardzo krótkim czasie. Już po dwóch dniach od złożenia zamówienia, naklejki są wysyłane do klientów na terenie całego kraju. Produkty dostarczamy jako bezpiecznie zapakowane paczki kurierskie, a także do paczkomatów.

Odwiedź nasz drugi sklep internetowy https://fajne-kubki.pl w którym sprzedajemy kubki z nadrukiem, posiadamy w nim ponad 500 wzorów na różne okazje.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć