zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1

zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1

99,90 zł
Brutto

Wymarzona kolorowa naklejka samoprzylepna dla każdej dziewczynki. Zestaw składa się z głównej bohaterki, która jest ubraną na różowo księżniczką.  Uśmiechnięta postać posiada wszystkie książęce atrybuty, w tym oczywiście koronę i berło zakończone czerwonym serduszkiem. Dodatkowo, arkusz naklejek 50cm x 100 cm obejmuje dużą ilość dodatkowych elementów, które można naklejać w dowolnych miejscach wokół księżniczki. Są to kolorowe kwiatuszki w różnych rozmiarach, dekorowane modnym motywem kratki. Całość została utrzymana w jednolicie spójnej kolorystyce, idealnie wpasowując się w romantyczny wystrój pokoju dziewczynki. Pastelowe kolory działają na dzieci uspokajająco, ułatwiając im skupienie i odrabianie lekcji. Zabawa z przyklejaniem naklejek jest również formą ćwiczeń manualnych i plastycznych, w które warto zaangażować swoje dziecko. Naklejki nie wymagają dodatkowego przygotowania przed przyklejeniem na ścianę. Wystarczy pojedyncze elementy odkleić z arkusza i warstwą z klejem, docisnąć do miejsca, w którym mają się znaleźć.

Nasze naklejki możesz nakleić na każdą gładką powierzchnie np ściany, meble, drzwi, lustra.

Każda naklejka wycinana jest po obrysie dzięki temu możesz dowolnie rozmieszczać tworząc indywidualny i oryginalny motyw według Twojego pomysłu :-)

Naklejkę możesz zamówić również w odbiciu lustrzanym, wystarczy że podczas składania zamówienia napiszesz układ: odbicie lustrzane.

Istnieje możliwość, że naklejka na skutek gwałtownej zmiany temperatury lub użytej silnej farby lateksowej (zmywalnej) nie będzie trzymała się na brzegach do wybranej powierzchni, w takim wypadku trzeba ją podkleić jakimkolwiek klejem do tapet PCV.

Ilość

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć