• -60,00 zł
zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1

zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N1

99,90 zł
39,90 zł Zniżka 60,00 zł
Brutto
Ilość

Wymarzona kolorowa naklejka samoprzylepna dla każdej dziewczynki. Zestaw składa się z głównej bohaterki, która jest ubraną na różowo księżniczką.  Uśmiechnięta postać posiada wszystkie książęce atrybuty, w tym oczywiście koronę i berło zakończone czerwonym serduszkiem. Dodatkowo, arkusz naklejek 50cm x 100 cm obejmuje dużą ilość dodatkowych elementów, które można naklejać w dowolnych miejscach wokół księżniczki. Są to kolorowe kwiatuszki w różnych rozmiarach, dekorowane modnym motywem kratki. Całość została utrzymana w jednolicie spójnej kolorystyce, idealnie wpasowując się w romantyczny wystrój pokoju dziewczynki. Pastelowe kolory działają na dzieci uspokajająco, ułatwiając im skupienie i odrabianie lekcji. Zabawa z przyklejaniem naklejek jest również formą ćwiczeń manualnych i plastycznych, w które warto zaangażować swoje dziecko. Naklejki nie wymagają dodatkowego przygotowania przed przyklejeniem na ścianę. Wystarczy pojedyncze elementy odkleić z arkusza i warstwą z klejem, docisnąć do miejsca, w którym mają się znaleźć.

Nasze naklejki możesz nakleić na każdą gładką powierzchnie np ściany, meble, drzwi, lustra.

Każda naklejka wycinana jest po obrysie dzięki temu możesz dowolnie rozmieszczać tworząc indywidualny i oryginalny motyw według Twojego pomysłu :-)

Naklejkę możesz zamówić również w odbiciu lustrzanym, wystarczy że podczas składania zamówienia napiszesz układ: odbicie lustrzane.

Istnieje możliwość, że naklejka na skutek gwałtownej zmiany temperatury lub użytej silnej farby lateksowej (zmywalnej) nie będzie trzymała się na brzegach do wybranej powierzchni, w takim wypadku trzeba ją podkleić jakimkolwiek klejem do tapet PCV.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć