zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N2
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N2
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N2
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N2

zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N2

99,90 zł
Brutto

Olbrzymi zestaw kolorowych naklejek przedstawiających las. Na arkuszu znajdziemy drzewa, gałęzie, a także wszystkie zwierzęta zamieszkujące las. Wykorzystując naklejki, można z nich stworzyć kilka bardzo ciekawych kompozycji lub historyjek. Postacie zwierząt zostały przedstawione w sposób plastyczny, a jednocześnie realistyczny, stając się praktyczną pomocą w nauce słownictwa i rozpoznawania gatunków ptaków, ssaków, roślin i innych kształtów. Arkusz o wymiarze 50x100 cm zawiera kilkadziesiąt oddzielnie nacinanych naklejek, każda w innym rozmiarze i kolorze. Naklejki mają silną warstwę kleju, pozwalającego przymocować je do każdej ściany lub innej gładkiej powierzchni. Prezentowany zestaw jest uniwersalny i nadaje się do każdego pokoju dziecięcego, bez względu czy mieszka w nim dziewczynka lub chłopiec. Wspólne układanie historyjek i obrazków, a następnie naklejanie naklejek na ściany, można potraktować w ramach rodzinnej zabawy, każdego dnia razem z dzieckiem uzupełniając kompozycję i rozbudowując ją o następne elementy.

Nasze naklejki możesz nakleić na każdą gładką powierzchnie np ściany, meble, drzwi, lustra.

Każda naklejka wycinana jest po obrysie dzięki temu możesz dowolnie rozmieszczać tworząc indywidualny i oryginalny motyw według Twojego pomysłu :-)

Naklejkę możesz zamówić również w odbiciu lustrzanym, wystarczy że podczas składania zamówienia napiszesz układ: odbicie lustrzane.

Istnieje możliwość, że naklejka na skutek gwałtownej zmiany temperatury lub użytej silnej farby lateksowej (zmywalnej) nie będzie trzymała się na brzegach do wybranej powierzchni, w takim wypadku trzeba ją podkleić jakimkolwiek klejem do tapet PCV.

Ilość

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć