zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N3
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N3
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N3
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N3

zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N3

99,90 zł
Brutto

Na arkuszu formatu 50x100 cm znajdziemy dużą naklejkę przedstawiającą króla wszystkich zwierząt, czyli lwa. Postać lwa jest pozytywna, uśmiechnięta i wzbudza sympatię wszystkich dzieci. Lew stoi na tylnych łapach, a lewą przednią wymierza w stronę dziecka. Jego wyraz twarzy zaprasza pociechę do wspólnej zabawy lub dodaje mu otuchy i wiary we własne siły. Wiele możliwości interpretacji pozytywnego bohatera, jest głównym atutem tej naklejki. Idealnie sprawdzi się na ścianie pokoju dziecka, która dopiero rozpoczyna swoją edukację, a chodzenie do szkoły może wywoływać w nim stres. Dodatkowo, arkusz naklejek zawiera dodatkowe elementy, takiej jak chmurki i soczyście zieloną roślinność. Naklejki są nacinane do kształtu, co bardzo ułatwia ich odklejenie z arkusza i przeniesienie na ścianę. Nie straszne im również promienie UV czy wilgoć. Kolory nadruku przez długi czas zachowują oryginalne nasycenie i są odporne na ścieranie. Kiedy naklejka się dziecku znudzi, możną ją usunąć ze ściany. W to samo miejsce będzie można przykleić nowe naklejki, których w naszym sklepie na pewno nie zabraknie.

Nasze naklejki możesz nakleić na każdą gładką powierzchnie np ściany, meble, drzwi, lustra.

Każda naklejka wycinana jest po obrysie dzięki temu możesz dowolnie rozmieszczać tworząc indywidualny i oryginalny motyw według Twojego pomysłu :-)

Naklejkę możesz zamówić również w odbiciu lustrzanym, wystarczy że podczas składania zamówienia napiszesz układ: odbicie lustrzane.

Istnieje możliwość, że naklejka na skutek gwałtownej zmiany temperatury lub użytej silnej farby lateksowej (zmywalnej) nie będzie trzymała się na brzegach do wybranej powierzchni, w takim wypadku trzeba ją podkleić jakimkolwiek klejem do tapet PCV.

Ilość

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć