zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N4
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N4
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N4
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N4

zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N4

99,90 zł
Brutto

Komplet 7 nacinanych do kształtu naklejek, rozmieszczonych na arkuszu 50x100 cm. Zestaw składa się z dwóch naklejek ze słoniem (2 rozmiary), dwóch ropuch – mniejszej i większej, a także tukana, salamandry i galopującego tygrysa. Bardzo duże zróżnicowanie gatunków zwierząt, atrakcyjna dla dzieci kolorystyka i realistyczne kształty sprawiają, że naklejki mają dużą siłę edukacyjną. Można je wykorzystać w procesie nauki przyrody i biologii, a także do rozbudzenia u dzieci zainteresowań światem fauny, mającym kilka tysięcy różnych przedstawicieli. Nie zapominamy również o tym, że naklejki same w sobie są swoistym ćwiczeniem zdolności manualnych. Ich samodzielne odklejanie z arkusza, przenoszenie i przyklejanie na ścianę, wymaga odpowiedniej koordynacji ruchów. Jest to szczególnie ważne na początkowym etapie życia dziecka, kiedy ćwiczenia i zabawy mają rozwijać jego wyobraźnię i uczyć koordynacji mięśni, palców i doskonalić precyzję ruchu. W razie problemów, naklejki można odkleić ze ściany i ponownie przykleić. Jeżeli siła kleju się zmniejszy, naklejki można podkleić zwykłym klejem do tapet.

Nasze naklejki możesz nakleić na każdą gładką powierzchnie np ściany, meble, drzwi, lustra.

Każda naklejka wycinana jest po obrysie dzięki temu możesz dowolnie rozmieszczać tworząc indywidualny i oryginalny motyw według Twojego pomysłu :-)

Naklejkę możesz zamówić również w odbiciu lustrzanym, wystarczy że podczas składania zamówienia napiszesz układ: odbicie lustrzane.

Istnieje możliwość, że naklejka na skutek gwałtownej zmiany temperatury lub użytej silnej farby lateksowej (zmywalnej) nie będzie trzymała się na brzegach do wybranej powierzchni, w takim wypadku trzeba ją podkleić jakimkolwiek klejem do tapet PCV.

Ilość

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć