zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N5
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N5
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N5
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N5

zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N5

99,90 zł
Brutto

Któż z dzieci nie czeka na wakacje i wypoczynek nad morzem. Woda i statki nierozłącznie kojarzą się z latem i odpoczynkiem od szkoły. Teraz i ty możesz swoim dzieciom przybliżyć wakacje, dekorując ich pokój naszymi naklejkami. Zestaw składa się z dużej naklejki przedstawiającej drewnianą łódź z dwoma żaglami, w które mocno dmie wiatr. Na arkuszu 50x100 cm znajduje się ponadto bardzo duża liczba mniejszych naklejek. Przedstawiają one różne zwierzęta morskie, w tym ryby i żółwie. Dodatkowym uzupełnieniem są różnej wielkości błękitne bąbelki, oddające atmosferę podwodnego życia. Naklejki bardzo łatwo odkleja się z arkusza, ponieważ każda z nich jest nacinana do swojego kształtu. Od spodu każdej naklejki znajduje się cienka warstwa bardzo wytrzymałego kleju, zapewniającego dużą przyczepność do każdego rodzaju podłoża, niezależnie od jego powierzchni. Naklejki są bezzapachowe, nie wywołują alergii i można je bezpiecznie kleić w pokoju każdego dziecka. Obecność specjalnego filtra UV, chroni kolory przed płowieniem na skutek działania promieni słońca.

Nasze naklejki możesz nakleić na każdą gładką powierzchnie np ściany, meble, drzwi, lustra.

Każda naklejka wycinana jest po obrysie dzięki temu możesz dowolnie rozmieszczać tworząc indywidualny i oryginalny motyw według Twojego pomysłu :-)

Naklejkę możesz zamówić również w odbiciu lustrzanym, wystarczy że podczas składania zamówienia napiszesz układ: odbicie lustrzane.

Istnieje możliwość, że naklejka na skutek gwałtownej zmiany temperatury lub użytej silnej farby lateksowej (zmywalnej) nie będzie trzymała się na brzegach do wybranej powierzchni, w takim wypadku trzeba ją podkleić jakimkolwiek klejem do tapet PCV.

Ilość

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć