zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N60
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N60
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N60
  • zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N60

zestaw naklejka kolorowa dla dzieci N60

99,90 zł
Brutto

Prezentowany wzór kolorowej naklejki to świetny sposób aby ożywić i urozmaicić ścianę lub inną gładką powierzchnię w pokoju Twojego dziecka.

Nasze naklejki możesz nakleić na każdą gładką powierzchnie np ściany, meble, drzwi, lustra.

Naklejki drukujemy wyłącznie na atramentach ekologicznych w fotograficznej jakości na matowej folii samoprzylepnej która sprawia że naklejki nie odbijają refleksów świetlnych, dzięki czemu wyglądają jak namalowane.

Rozmiar arkusza 50cm x 100 cm

Każdą naklejkę dokładnie nacinamy po konturze dzięki temu możesz dowolnie rozmieszczać tworząc indywidualny i oryginalny motyw według Twojego pomysłu :-)

Naklejkę możesz zamówić również w odbiciu lustrzanym, wystarczy że podczas składania zamówienia napiszesz układ: odbicie lustrzane.

Istnieje możliwość, że naklejka na skutek gwałtownej zmiany temperatury lub użytej silnej farby lateksowej (zmywalnej) nie będzie trzymała się na brzegach do wybranej powierzchni, w takim wypadku trzeba ją podkleić jakimkolwiek klejem do tapet PCV.

Ilość

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć